BİZDEN HABERLER

Yeni Beetle

Otomobil tarihinin efsane modelleri arasında yer alan Volkswagen’in Beetle modelinin tamamen yenilenmiş hali ‘The Beetle’, AhlatcıOtomotiv'de.

 

Ahlatcı Otomotiv, Volkswagen'in bir başka efsane modelini daha otomobil tutkunlarıyla buluşturuyor: Beetle modelinin tamamen yenilenmişhali ‘The Beetle’. Türkiye’de, DSG şanzımana sahip 1,4 TSI 160 PS, hem DSG hem de manuel şanzımanla sunulan 1,2 TSI 105 PS motorlarla yer alacak olan ‘The Beetle’, tasarımı ve standart donanımlarıyla son derece iddialı. The Beetle, Beetle ve Design olmak üzere iki farklı donanım seviyesinde sunuluyor.

 

Türkiye’de de son derece sevilen ve özel bir müşteri grubuna hitap eden Beetle’ın yeni nesli, ilk planda DSG şanzımana sahip 1,4 TSI 160 PS ve hem DSG hem de manuel şanzımanla sunulan 1,2 TSI 105 PS’lik versiyonlarıyla alınabiliyor.

 

Tasarımı ve donanımlarıyla son derece iddialı.

 

Beetle, standart olarak sunduğu donanım özellikleriyle de son derece iddialı; Beetle ve Design olmak üzere iki farklı donanım seviyesinde sunulan ‘The Beetle’ın 1,4 TSI 160 PS DSG versiyonu sadece Design donanım seviyesiyle, 1,2 TSI 105 PS ise her iki donanım seviyesiyle alınabiliyor.

 

Beetle donanım seviyesinde, 16” Whirl alüminyum alaşımlıjantlar, ön/arka park sensörleri, lastik basınç uyarısı gibi özellikleri içeren Teknoloji Paketi, ön kol dayama, hız sabitleyici, Klimatik gibi özellikleri içeren Konfor Paketi ve RCD 310 radyo, CD, Mp3 çalar standart olarak sunuluyor. The Beetle, 22 bin 900 Euro’dan başlayan Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları ile dikkat çekiyor.

Design donanım seviyesinde ise, 17” Rotor alüminyum alaşımlı jantlar, %65 karartılmışarka ve arka yan camlar ile yağmur/far sensörü, kararan iç dikiz aynası gibi özellikleri kapsayan Işık ve Görüş Paketi, turbo basıncı, yağ sıcaklığı ve kronometre gibi özelliklerin yer aldığı ek gösterge paneli, 3 renkli ambiyans aydınlatması ve RCD 510 radyo, CD, Mp3 çalar standart olarak sunuluyor. Design donanım seviyesinde ayrıca sadece 1,4 lt TSI 160 PS versiyonda standart olarak yer alacak olan arka spoyler de mevcut.< geri dön