BİZDEN HABERLER

Bi'fikrim var


Şirketimizin "Müşterilerimizin Memnuyetini En Üst Seviyeye Çıkarmak" için yapmış olduğu “Bir Fikrim Var Projesi” basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

 


Satış müdürümüz Abdullah Çoban, Proje Hakkında bilgiler verdi.

Kalitenin insan hayatını rahatlatıcı ve yükselten değer etkisini üst seviyelere çıkartmanın heyecanı ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizin fikir ve bize katacakları tüm düşüncelerini önemsiyor, her fikrin muhakkak paylaşılmasını ve hak ettiği değerin karşılığını bulması gerekliliğine inanıyoruz” dedi. Gelen fikirlerin Ahlatcı Otomotiv olarak her konuda olabileceğini aktaran Çoban, müşterilerden ve halktan müşteri memnuniyetini arttırmak için gelen her fikri değerlendirmeye alacaklarını ve gelen fikirlere göre belirli hediyeler vereceklerini ifade etti.

 

İnsanları ve fikirleri önemsediklerini belirten Çoban, vatandaşların fikirlerini Ahlatcı Otomotiv Müşteri Hizmetleri Temsilcilerine telefonla ve e-mail şeklinde ulaştırabileceklerini söyledi. Ahlatcı Otomotiv satış binası içinde de bazı bölgelere kutular koyacaklarını ifade eden Çoban, isteyen müşterilerin bu kutulara fikirlerini bir kağıda yazarak atabileceklerini aktardı.

 

“Bir Fikrim Var” projesinin kesinlikle bir şikayet kutusu olarak anlaşılmaması gerektiğinin altını çizen Çoban, bu projeyi sadece müşteri memnuniyetini daha da arttırmak için hayata geçirdiklerini ifade etti.

 

Her sektörde olduğu gibi otomotiv hizmet sektöründe de marka olmanın sorumluluğu ve bedeli vardır” diyen Çoban, “müşterilerimizin memnuniyeti için yapacağımız hizmetleri olabildiğince üst seviyelere çıkartmayı görev kabul ederiz. “Mükemmel Hizmet” anlayışı içerisinde standartlarımızı geliştiriyor, ARGE ve destek eğitimlerimizle sürekli gelişme, sürekli değişim ve inavasyonu sağlama misyonumuzun üzerine bina ettiğimiz Ahlatcı markasının güvenilirlik olgusunu tüm ülke geneline yaygınlaştırma vizyonumuzla zenginleştiriyoruz. BİR FİKRİM VAR! Projesi bu bağlamda önem kazanmakta, aklınızda bulunan acaba söylesem mi? Sorusunun karşılığı olan fikrinizi özümsüyor, önemsiyor ve değerlendiriyoruz. Katkı sunacağınız fikriniz ne olursa olsun sizlerden alınarak Ahlatcı müşteri hizmetlerimizce değerlendirme sonucu, bizi hatırlatacak, size katkınızı anımsatacak ödüllendirmelerde bulunacağız. “Fikrinizi ödüllendiriyoruz” sloganımız aslında fikrinizi önemsiyoruz anlamını ifade etmektedir. Siz saygıdeğer müşterilerimizi hizmet kalitemizi artırıcı bu anlamlı etkinliğe davet ediyor, saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.< geri dön