BİZDEN HABERLER

Ahlatcı Otomotiv'e MYO'dan Plaket

 

Hitit Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Motor Bölümü'ne iki adet motor hediye eden Ahlatçı Otomotiv'e teşekkür plaketi verildi.

 

Motor Bölümü atölyesinde düzenlenen ödül törenine, MYO Müdürü Prof. Dr. Menderes Suiçmez, MYO Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Nevzat Koçak, Motor Bölümü Öğretim Görevlileri Seyfi Polat, Derviş Erol ve Ahlatçı Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Çoban katıldı.

 

Prof. Dr. Menderes Suiçmez, plaket teslimi öncesinde yaptığı konuşmasında, Çorum'un üniversiteye bakış açısına örnek teşkil etmesi bakımından, Ahlatçı Otomotiv'in davranışını çok önemsediklerini ifade etti.

 

"Üniversiteler bulunduğu illerde, çevrelerine ışık saçabilmek için, çevresiyle işbirliği yapmak durumundadır. Burada bu işbirliğinin önemli bir örneğini yaşıyoruz" diyen Prof. Dr. Menderes Suiçmez, bu katkının Çorum'a ve Türkiye'ye hizmet olarak dönecek önemli bir adım olduğu değerlendirmesinde bulundu.

 

Ahlatçı Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Çoban da, firma olarak toplum projesi çalışmalarından bahsederek, çalışmanın bu proje kapsamında cereyan ettiğini, üniversiteye her türlü katkıyı sağlamaya her zaman hazır oldukların, diğer sektörlerle de aynı birlikteliği kurmayı umduklarını aktardı.

 

Karşılıklı teşekkür ifadelerinin ardından MYO Müdürü Prof. Dr. Menderes Suiçmez, teşekkür plaketini Ahlatçı Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Çoban'a takdim etti.


Törenin ardından Volkswagen marka yeni modeller, akademisyenler ve öğrenciler tarafından test sürüşü ile denendi.< geri dön