BİZDEN HABERLER

Ahlatcı Otomotiv Ticari araçta 300.000'nci Aracı Sattı

  

Wolkswagen Otomotiv Firması, Ticari Araç Satışında 300.000 Rakamını Yakaladı. 300.000’nci Aracı İse Wolkswagen Çorum Bayii Ahlatçı Otomotiv Sattı.

 

Wolkswagen otomotiv firması, ticari araç satışında 300.000 rakamını yakaladı. 300.000’nci aracı ise Wolkswagen Çorum Bayii Ahlatçı sattı. Ahlatçı Otomotiv firması yetkilileri, 300.000’nci aracı sattıkları Dedem Tur firmasına anahtarları törenle teslim ederken, firma yetkililerine ayrıca günün anısına plaket, çiçek ve araç bakım seti edildi.

 

Ahlatçı Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Emin Ahlatçı, Dedem Tur firması yetkilileri İlhan Koca ile Ali Altun’a aracın anahtarlarını teslim ederken, bir de plaket verdi. Ahlatçı Otomotiv satış müdürü Abdullah Çoban ise günün anısına Dedem Tur temsilcilerine çiçek takdim etti. Ahlatçı Otomotiv satış müdürü Abdullah Çoban, 300.000’nci aracın satışı ile ilgili şu açıklamayı yaptı: ‘’Ülke genelinde en güvenilir ve en beğenilen markası Wolkswagen ve ticari araçlarının 300.000’nci satış adetlerine ulaşmamızın haklı gururu ve Ahlatçı olarak 300.000’nci satışa atılan imzanın verdiği sevinci, mutluluğu bölgemiz ve tüm ülke insanımızla paylaşmak istiyoruz.

 

Her geçen gün satışlarını artıran marka olmak, hizmet kalitesini de artırıcı etki oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetinde tüm dünya genelinde ilk sırada yer alan Doğuş Otomotiv’in memnuniyet halkasına her zaman güç ve emek katan Ahlatçı Otomotiv’in müşteri memnuniyeti anketlerinde en ön sıralarda yerini her daim koruyacaktır. Felsefemiz ve misyonumuz sürekli ve sürdürülebilir müşteri memnuniyetidir. Her zaman ilklere imza atan Ahlatçı Otomotiv, Doğuş Bayii ağı içerisinde 300.000 satış adedi ile araç satışını gerçekleştirerek yine bir ilke imza atmış bulunmakta ve hizmet yarışında hız kesmeden yoluna devam etmektedir. Bizimle birlikte bu haklı onuru ve gururu yaşadığımız Craffer aracımızın sahibi, Dedem Tur ve yetkilileri ile birlikte olmak bize ayrıca mutluluk vermektedir. Dedem Tur yetkililerine bu günün hatırası ve anısına plaket ve araç bakım hediyelerini takdim etmek isteriz. Ahlatçı otomotiv olarak sürekli hizmeti en iyi sunmak,  ‘mükemmel’ hizmet anlayışıyla bütünleştirmek temel görev ve gayemizdir. Saygıdeğer müşterilerimizle nice ilklerde ve başarılarda birlikte olmak dileği ve inancı ile saygılarımızı sunarız.’’
< geri dön